×
Groep Dag Van Tot Plaats
Multimove 2 - ┬░2019 Woensdag 15:30 16:30 De Klavers
Multimove 3 - ┬░2018 Woensdag 16:30 17:30 De Klavers
Peuterturnen 1 Zondag 09:00 10:00 De Klavers
Peuterturnen 2 Zondag 10:00 11:00 De Klavers
Turnen kleuters B1A - ┬░2020 Zaterdag 09:00 10:00 De Klavers
Turnen kleuters B1B - ┬░2020 Zaterdag 10:00 11:00 De Klavers
Turnen kleuters B2 - ┬░2019 Zaterdag 09:00 10:00 De Klavers
Turnen kleuters B3 - ┬░2018 Zaterdag 10:00 11:00 De Klavers
Turnen Sinaai S1 - ┬░2020 Zaterdag 10:00 11:00 Ter Beke
Turnen Sinaai S2 - ┬░2019 Zaterdag 09:00 10:00 Ter Beke
Turnen Sinaai S3 - ┬░2018 Zaterdag 11:00 12:00 Ter Beke
Parkour PK1 - ┬░2016-┬░2017 Zaterdag 09:00 10:00 Ter Beke
Parkour PK2 - ┬░2015 Zaterdag 10:00 11:00 Ter Beke
Parkour PK3 - ┬░2014 Zaterdag 11:00 12:00 Ter Beke
Parkour PK4 - ┬░2013 Zaterdag 12:00 13:15 Ter Beke
Parkour PK5 - ┬░2011-┬░2012 Zaterdag 13:15 14:30 Ter Beke
Parkour PK6 - ┬░2009-┬░2010 Zaterdag 14:30 15:45 Ter Beke
Parkour PK7 - 2008 & ouder Maandag 20:00 21:30 De Witte Molen
Parkour PK7 - 2008 & ouder Zaterdag 14:30 15:45 Ter Beke
Parkour volwassenen PKV Donderdag 20:30 22:00 De Klavers
Turnen B4 - ┬░2017 Zaterdag 11:15 12:15 De Klavers
Turnen B5 - ┬░2016 Zaterdag 11:15 12:15 De Klavers
Turnen B6 - ┬░2015 Zaterdag 11:15 12:15 De Klavers
Turnen B7 - ┬░2014 Zaterdag 12:15 13:15 De Klavers
Turnen B8 - ┬░2012-┬░2013 Zaterdag 12:15 13:15 De Klavers
Turnen B12 - ┬░2011 & ouder Donderdag 19:00 20:30 De Klavers
Turnen selectie TSEL 1 Dinsdag 17:30 19:30 De Witte Molen
Turnen selectie TSEL 1 Zondag 09:30 11:00 Ter Beke
Turnen selectie TSEL 2 Dinsdag 19:00 21:00 De Witte Molen
Turnen selectie TSEL 2 Zondag 10:30 12:00 Ter Beke
Turnen selectie TSEL 3 Donderdag 19:00 21:00 De Witte Molen
Turnen selectie TSEL 3 Zondag 11:30 13:00 Ter Beke
Turnen KEUR Te bepalen SinGym
Mini Jazz 1 - ┬░2019 Zaterdag 10:00 11:00 De Klavers
Mini Jazz 2 - ┬░2018 Zaterdag 09:00 10:00 De Klavers
Mini Jazz Sinaai - ┬░2018-┬░2019 Zaterdag 10:00 11:00 Ter Beke
Junior Jazz 1 - ┬░2017 Zaterdag 10:00 11:00 Ritmiek
Junior Jazz 2 - ┬░2016 Zaterdag 10:00 11:00 Ritmiek
Junior Jazz 3 - ┬░2015 Woensdag 17:00 18:00 Ritmiek
Junior Jazz 4 - ┬░2014 Woensdag 18:00 19:00 Ritmiek
Junior Jazz 5 - ┬░2012-┬░2013 Woensdag 16:00 17:00 Ritmiek
Junior Jazz Sinaai - ┬░2016-┬░2017 Zaterdag 11:00 12:00 Ter Beke
Jeugd Jazz 1 - ┬░2010-┬░2011 Woensdag 19:30 20:30 Ritmiek
Jeugd Jazz 2 - ┬░2008-┬░2009 Donderdag 19:15 20:15 Ritmiek
Jeugd Jazz 3 - ┬░2006-┬░2007 Donderdag 20:15 21:15 Ritmiek
Jazz 18+ - ┬░2005 & ouder Vrijdag 21:00 22:00 Ritmiek
Jazz 18+ - volwassenen Woensdag 20:30 21:45 Ritmiek
Fun, Fit & Fifty+ Woensdag 19:15 20:30 Ritmiek
Dans Junior Companie Vrijdag 17:15 18:30 Ritmiek
Dans Pr├ęcompanie Zaterdag 13:00 14:30 Ritmiek
Dans Companie Vrijdag 19:00 21:00 Ritmiek
Dans Companie Zaterdag 13:00 14:15 Ritmiek
Turnen Ritmica G+ Zaterdag 11:00 12:00 Ter Beke
Dansen Ritmica G+ Zondag 10:00 11:00 Ritmiek
Airtrack 1 - ┬░2016 - ┬░2017 Zaterdag 10:00 11:00 De Klavers
Airtrack 1 - ┬░2016 - ┬░2017 Woensdag 15:30 16:30 De Klavers
Airtrack 2 - ┬░2014 - ┬░2015 Zaterdag 11:15 12:15 De Klavers
Airtrack 2 - ┬░2014 - ┬░2015 Woensdag 16:30 17:30 De Klavers
Airtrack 3 - ┬░2012 - ┬░2013 Zaterdag 09:00 10:00 De Klavers
Airtrack 4 - ┬░2011 & ouder Zaterdag 12:15 13:15 De Klavers
Acro recrea - ┬░2017 & ouder) - ACR Zaterdag 12:15 13:45 De Klavers
Acro preselectie - ACP Woensdag 18:00 21:00 De Witte Molen
Acro preselectie - ACP Zaterdag 17:30 20:30 De Route - St-Gillis-W
Acro selectie - ACS Maandag 18:00 21:00 De Witte Molen
Acro selectie - ACS Woensdag 18:00 21:00 De Witte Molen
Acro selectie - ACS Zaterdag 17:30 20:30 De Route - St-Gillis-W
Urban 1 - ┬░2012-┬░2013 Zaterdag 11:00 12:00 Ritmiek
Urban 2 - ┬░2010-┬░2011 Woensdag 18:30 19:30 Ritmiek
Urban 3 - ┬░2008-┬░2009 Donderdag 20:15 21:15 Ritmiek
Urban 4 - ┬░2006-┬░2007 Donderdag 19:15 20:15 Ritmiek
Urban 5 - ┬░2005 & ouder Zaterdag 14:15 15:15 Ritmiek
Turnen jongvolw B18 - ┬░2005 & ouder Maandag 20:00 21:30 De Witte Molen
Conditiegym volwassenen Donderdag 19:30 20:30 Ritmiek
Modern 1 - ┬░2009-┬░2010-┬░2011 Zaterdag 11:00 12:00 Ritmiek
Modern 2 - ┬░2008 & ouder Vrijdag 20:00 21:00 Ritmiek
Ballet KB1 - ┬░2015-┬░2016-┬░2017 Zaterdag 09:00 10:00 Ritmiek
Ballet KB2 - ┬░2012-┬░2013-┬░2014 Woensdag 17:00 18:00 Ritmiek
Ballet KB3 - ┬░2011 & ouder Zaterdag 12:00 13:00 Ritmiek
Fun,Fit & Fifty+ Woensdag 19:15 20:30 zaal Ritmiek
Powerdance PD1 - 18+ Dinsdag 19:30 20:30 Ritmiek
Powerdance PD2 - 18+ Dinsdag 20:00 21:00 Ritmiek
Zumba dinsdag Dinsdag 19:30 20:30 Ritmiek
Zumba vrijdag Vrijdag 19:00 20:00 Ter Beke

Uurrooster seizoen 2023-2024

De adressen van de locaties vinden jullie hier.