×
Groep Dag Van Tot Plaats
Jazzdans N2 - °2015 Zaterdag 10:00 11:00 De Klavers
Jazzdans N3 - °2014 Zaterdag 09:00 10:00 De Klavers
Jazzdans N4 - °2013 Woensdag 15:00 16:00 Eigen Zaal
Jazzdans N5 - °2012 Woensdag 16:00 17:00 Eigen Zaal
Jazzdans N6 - °2011 Woensdag 15:00 16:00 Eigen Zaal
Jazzdans N7 - °2010 Woensdag 16:00 17:00 Eigen Zaal
Jazzdans N8 - °2009 Zaterdag 11:00 12:00 Eigen Zaal
Jazzdans N9 - °2008 Zaterdag 11:00 12:00 Eigen Zaal
Jazzdans N10 - °2007 Dinsdag 19:00 20:00 Eigen Zaal
Jazzdans N11 - °2006 Dinsdag 20:00 21:00 Eigen Zaal
Jazzdans N12 - °2005 Woensdag 17:00 18:00 Eigen Zaal
Jazzdans N13 - °2004 Woensdag 19:00 20:00 Eigen Zaal
Jazzdans N14 - °2001-2003 Zaterdag 15:30 16:30 Eigen Zaal
Jazzdans N15 - °2000 & ouder Vrijdag 20:30 21:30 Eigen Zaal
Dans volwassenen - niv 1 Woensdag 19:15 20:30 Eigen Zaal
Dans volwassenen - niv 2 Woensdag 20:30 21:45 Eigen Zaal
Jazzdans Sinaai NS3 - °2014-2015 Zaterdag 10:00 11:00 Ter Beke
Jazzdans Sinaai NS4 - °2012-2013 Zaterdag 11:00 12:00 Ter Beke
KSEL - Kinderselectie dans Zaterdag 08:45 10:00 Eigen Zaal
PSEL - Preselectie dans Zaterdag 13:00 14:30 Eigen Zaal
SEL - Selectie dans Vrijdag 19:00 22:00 Eigen Zaal
Streetdance STR1 - °2009 Woensdag 17:00 18:00 Eigen Zaal
Streetdance STR2 - °2008 Woensdag 18:00 19:00 Eigen Zaal
Streetdance STR3 - °2007 Dinsdag 20:00 21:00 Eigen Zaal
Streetdance STR4 - °2006 Dinsdag 19:00 20:00 Eigen Zaal
Streetdance STR5 - °2005 Zaterdag 14:30 15:30 Eigen Zaal
Streetdance STR6 - °2003-2004 Zaterdag 14:30 15:30 Eigen Zaal
Streetdance STR7 - °2002 & ouder Zaterdag 16:30 17:30 Eigen Zaal
Moderne dans beginners MOD1 (2007 & ouder) Woensdag 18:00 19:00 Eigen Zaal
Moderne dans gevorderden MOD2 Vrijdag 19:30 20:30 Eigen Zaal
Ballet KB1 - °2012-2013 Zaterdag 12:30 13:30 Eigen Zaal
Ballet KB2 - °2010-2011 Zaterdag 10:00 11:00 Eigen Zaal
Ballet KB3 - °2008-2009 Zaterdag 10:00 11:00 Eigen Zaal
Ballet KB4 - °2007 & ouder Zaterdag 12:00 13:00 Eigen Zaal
Powerdance PD1 - 18+ Dinsdag 20:00 21:00 De Klavers
Powerdance PD2 - 18+ Donderdag 20:00 21:00 De Klavers
Peuter/ouder turnen - OP1 Zondag 09:00 10:00 De Klavers
Turnen kleuters B1A - °2016/2017 Zaterdag 09:00 10:00 De Klavers
Turnen kleuters B1B - °2016/2017 Zaterdag 10:00 11:00 De Klavers
Turnen kleuters B2 - °2015 Zaterdag 09:00 10:00 De Klavers
Turnen kleuters B3 - °2014 Zaterdag 10:00 11:00 De Klavers
Turnen Sinaai S1 - °2016/2017 Zaterdag 10:00 11:00 Ter Beke
Turnen Sinaai S2+S3 - °2014/2015 Zaterdag 09:00 10:00 Ter Beke
Turnen B4 - °2013 Zaterdag 11:15 12:15 De Klavers
Turnen B5 - °2012 Zaterdag 11:15 12:15 De Klavers
Turnen B6 - °2011 Zaterdag 11:15 12:15 De Klavers
Turnen B7 - °2010 Zaterdag 12:15 13:15 De Klavers
Turnen B8 - °2008/2009 Zaterdag 12:15 13:15 De Klavers
Turnen B9/B10 - °2007 & ouder Donderdag 19:00 20:30 De Klavers
Turnen selectie TSEL 1 Donderdag 18:30 19:30 De Witte Molen
Turnen selectie TSEL 1 Zondag 09:30 11:00 Ter Beke
Turnen selectie TSEL 2 Dinsdag 19:00 20:30 De Witte Molen
Turnen selectie TSEL 2 Zondag 11:00 12:30 Ter Beke
Turnen selectie TSEL 3 Donderdag 19:30 21:00 De Witte Molen
Turnen selectie TSEL 3 Zondag 11:00 12:30 Ter Beke
Turnen KEUR Te bepalen SinGym
Airtrack AT1 - °2011-2012 Zaterdag 12:15 13:15 De Klavers
Airtrack AT2 - °2008-2010 Zaterdag 10:00 11:00 De Klavers
Airtrack AT3 - °2005-2007 Zaterdag 11:15 12:15 De Klavers
Airtrack AT4 - °2004 & ouder Zaterdag 09:00 10:00 De Klavers
Turnen jongvolw B18 - °2001 & ouder Maandag 20:00 21:30 De Witte Molen
Conditiegym volwassenen Donderdag 20:00 21:00 Eigen Zaal
Turnen Ritmica+ Zaterdag 11:00 12:00 Ter Beke
Parkour prePK - °2012-2013 Zaterdag 09:00 10:00 Ter Beke
Parkour PK1 - °2010-2011 Zaterdag 10:00 11:00 Ter Beke
Parkour PK2 - °2008-2009 Zaterdag 11:00 12:30 Ter Beke
Parkour PK3 - °2006-2007 Zaterdag 12:30 14:00 Ter Beke
Parkour PK4 - °2005 & ouder Donderdag 19:30 21:00 De Klavers
Parkour PK4 - °2005 & ouder Zaterdag 14:00 15:30 Ter Beke
Parkour volwassenen PKV Donderdag 21:00 22:00 De Klavers
Acro recrea (°2012 & ouder) - ACR Zaterdag 12:15 13:45 De Klavers
Acro preselectie - ACP Woensdag 18:00 21:00 De Witte Molen
Acro preselectie - ACP Zaterdag 16:00 19:00 De Route - St-Gillis-W
Acro selectie - ACS Maandag 18:00 21:00 De Witte Molen
Acro selectie - ACS Woensdag 18:00 21:00 De Witte Molen
Acro selectie - ACS Zaterdag 16:00 19:00 De Route - St-Gillis-W

RITMICA folder seizoen 2019-2020

De adressen van de locaties vinden jullie hier.