×
Groep Dag Van Tot Plaats
Multimove 2 - °2017 Woensdag 15:30 16:30 De Klavers
Multimove 3 - °2016 Woensdag 16:30 17:30 De Klavers
Peuterturnen Zondag 09:00 10:00 De Klavers
Parkour PK1 - °2014-2015 Zaterdag 09:00 10:00 Ter Beke
Parkour PK2 - °2013 Zaterdag 10:00 11:00 Ter Beke
Parkour PK3 - °2012 Zaterdag 11:00 12:00 Ter Beke
Parkour PK4 - °2011 Zaterdag 12:00 13:15 Ter Beke
Parkour PK5 - °2009-2010 Zaterdag 13:15 14:30 Ter Beke
Parkour PK6 - °2007-2008 Zaterdag 14:30 15:45 Ter Beke
Parkour PK7 - 2006 & ouder Donderdag 19:30 21:00 De Klavers
Parkour PK7 - 2006 & ouder Maandag 20:30 22:00 De Witte Molen
Parkour volwassenen PKV Donderdag 21:00 22:00 De Klavers
Turnen kleuters B1A - °2018/2019 Zaterdag 09:00 10:00 De Klavers
Turnen kleuters B1B - °2018/2019 Zaterdag 10:00 11:00 De Klavers
Turnen kleuters B2 - °2017 Zaterdag 09:00 10:00 De Klavers
Turnen kleuters B3 - °2016 Zaterdag 10:00 11:00 De Klavers
Turnen Sinaai S1 - °2018/2019 Zaterdag 09:00 10:00 Ter Beke
Turnen Sinaai S2+S3 - °2016/2017 Zaterdag 10:00 11:00 Ter Beke
Turnen Ritmica+ Zaterdag 11:00 12:00 Ter Beke
Dansen Ritmica+ Zondag 10:00 11:00 te bepalen
Turnen B4 - °2015 Zaterdag 11:15 12:15 De Klavers
Turnen B5 - °2014 Zaterdag 11:15 12:15 De Klavers
Turnen B6 - °2013 Zaterdag 11:15 12:15 De Klavers
Turnen B7 - °2012 Zaterdag 12:15 13:15 De Klavers
Turnen B8 - °2010/2011 Zaterdag 12:15 13:15 De Klavers
Turnen B12 - °2009 & ouder Donderdag 19:00 20:30 De Klavers
Turnen selectie TSEL 1 Dinsdag 17:30 19:00 De Witte Molen
Turnen selectie TSEL 1 Zondag 09:30 11:00 Ter Beke
Turnen selectie TSEL 2 Dinsdag 19:00 21:00 De Witte Molen
Turnen selectie TSEL 2 Zondag 11:00 12:30 Ter Beke
Turnen selectie TSEL 3 Donderdag 19:00 21:00 De Witte Molen
Turnen selectie TSEL 3 Zondag 11:00 12:30 Ter Beke
Turnen KEUR Te bepalen SinGym
Mini Jazz - °2017 Zaterdag 10:00 11:00 De Klavers
Mini Jazz - °2016 Zaterdag 09:00 10:00 De Klavers
Mini Jazz Sinaai - °2016-2017 Zaterdag 11:00 12:00 Ter Beke
Junior Jazz - °2015 Zaterdag 10:00 11:00 Ritmiek
Junior Jazz - °2014 Zaterdag 10:00 11:00 Ritmiek
Junior Jazz - °2013 Woensdag 16:00 17:00 Ritmiek
Junior Jazz - °2012 Woensdag 17:00 18:00 Ritmiek
Junior Jazz - °2011 Zaterdag 09:00 10:00 Ritmiek
Junior Jazz - °2010 Zaterdag 09:00 10:00 Ritmiek
Junior Jazz Sinaai - °2014-2015 Zaterdag 10:00 11:00 Ter Beke
Jeugd Jazz - °2009 Woensdag 18:00 19:00 Ritmiek
Jeugd Jazz - °2008 Woensdag 18:00 19:00 Ritmiek
Jeugd Jazz - °2007 Donderdag 20:00 21:00 Ritmiek
Jeugd Jazz - °2006 Donderdag 19:00 20:00 Ritmiek
Jeugd Jazz - °2003-2004-2005 Zaterdag 14:45 15:45 Ritmiek
Jazz 18+ - °2002 & ouder Vrijdag 20:30 21:45 Ritmiek
Jazz 18+ - volwassenen Woensdag 20:30 21:45 Ritmiek
Fun, Fit & Fifty+ Woensdag 19:15 20:30 Ritmiek
Dans Junior Companie Zaterdag 10:00 11:15 Ritmiek
Dans Précompanie Zaterdag 14:15 15:45 Ritmiek
Dans Companie Vrijdag 19:00 22:00 Ritmiek
Airtrack °2015 Woensdag 15:30 16:30 De Klavers
Airtrack °2014 Woensdag 16:30 17:30 De Klavers
Airtrack °2013 Zaterdag 12:15 13:15 De Klavers
Airtrack °2012 Zaterdag 11:15 12:15 De Klavers
Airtrack °2011-2010 Zaterdag 10:00 11:00 De Klavers
Airtrack °2009 & ouder Zaterdag 09:00 10:00 De Klavers
Acro recrea (°2015 & ouder) - ACR Zaterdag 12:15 13:45 De Klavers
Acro preselectie - ACP Woensdag 18:00 21:00 De Witte Molen
Acro preselectie - ACP Zaterdag 16:00 19:00 De Route - St-Gillis-W
Acro selectie - ACS Maandag 18:00 21:00 De Witte Molen
Acro selectie - ACS Woensdag 18:00 21:00 De Witte Molen
Acro selectie - ACS Zaterdag 16:00 19:00 De Route - St-Gillis-W
Urban - °2011 Woensdag 17:00 18:00 Ritmiek
Urban - °2010 Woensdag 19:00 20:00 Ritmiek
Urban - °2009 Zaterdag 13:15 14:15 Ritmiek
Urban - °2008 Zaterdag 13:15 14:15 Ritmiek
Urban - °2007 Donderdag 19:00 20:00 Ritmiek
Urban - °2005-2006 Donderdag 20:00 21:00 Ritmiek
Urban - °2004 & ouder Zaterdag 15:45 16:45 Ritmiek
Turnen jongvolw B18 - °2002 & ouder Maandag 20:00 21:30 De Witte Molen
Conditiegym volwassenen Donderdag 19:30 20:30 Ritmiek
Modern 1 - °2007/2008/2009 Zaterdag 12:15 13:15 Ritmiek
Modern 2 - °2006 & ouder Zaterdag 13:45 14:45 Ritmiek
Ballet - °2014-2015 Zaterdag 09:00 10:00 Ritmiek
Ballet - °2012-2013 Zaterdag 11:15 12:15 Ritmiek
Ballet - °2010-2011 Woensdag 18:00 19:00 Ritmiek
Ballet - °2009 & ouder Woensdag 19:00 20:00 Ritmiek
Fun,Fit & Fifty+ Woensdag 19:15 20:30 zaal Ritmiek
Powerdance PD1 - 18+ Dinsdag 20:00 21:00 Ritmiek
Powerdance PD2 - 18+ Donderdag 20:30 21:30 Ritmiek
Zumba dinsdag Dinsdag 19:30 20:30 Ritmiek
Zumba vrijdag Vrijdag 19:00 20:00 Ter Beke

Uurrooster seizoen 2021-2022

De adressen van de locaties vinden jullie hier.